Регулярний автобусний рейс
УКРАЇНА  -  ФРАНЦІЯ 
Марсель, Ніцца, Канни, Монпельє, Екс-ан-Прованс, Авіньйон, Нім, Львів
Страсбург, Париж

*наявність біометричного паспорта обов'язкова.

Відправлення
Прибуття

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ УКРАЇНА - ФРАНЦІЯ
Четвер Трансфер із міст: Чернівці, Снятин, Заліщики, Коломия, Обертин, Івано-Франківськ, Рогатин...
Відправлення зі Львова ЩОЧЕТВЕРГА 13:00 ЛЬВІВ зупинка біля автовокзалу кафе "Казка", вул. Стрийська, 109
13:40 ЛЬВІВ Залізничний вокзал, пл. Двірцева, 1
Прибуття у Францію п'ятниця 11:00* STRASBOURG Place de L'Étoile
15:00* NICE Airport (Bus Station - Terminal 2)
16:00* LE CANNET 73 avenue de Campon
18:30* MARSEILLE 15 rue Honnorat
19:30* AIX-EN-PROVENCE 1 avenue de L’arc de Meyran
19:30* PARIS 16-24 Boulevard Pershing Станція метро Porte Maillot
20:45* LE PONTET 9 avenue Charles de Gaulle
21:45* NIMES 77 avenue du Languedoc
23:00* MONTPELLIER 1016 rue Georges Melies
* Час вказаний місцевий. Час прибуття вказаний орієнтовний і може змінюватись.
РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ ФРАНЦІЯ - УКРАЇНА
Відправлення з Франції ЩОНЕДІЛІ 12:00 MONTPELLIER 1016 rue Georges Melies
13:15 NIMES 77 avenue du Languedoc
14:15 LE PONTET 9 avenue Charles de Gaulle
15:00 PARIS 16-24 Boulevard Pershing Станція метро Porte Maillot
15:30 AIX-EN-PROVENCE 1 avenue de L’arc de Meyran
16:30 MARSEILLE 15 rue Honnorat
19:00 LE CANNET 73 avenue de Campon
20:00 NICE Airport (Bus Station - Terminal 2)
23:50 STRASBOURG Place de L'Étoile
Прибуття у Львів понеділок 23:00* ЛЬВІВ Залізничний вокзал, пл. Двірцева, 1
 23:30* ЛЬВІВ зупинка біля автовокзалу кафе "Казка", вул. Стрийська, 109
Понеділок Трансфер у міста: Чернівці, Снятин, Заліщики, Коломия, Обертин, Івано-Франківськ, Рогатин...
* Час вказаний місцевий. Час прибуття вказаний орієнтовний і може змінюватись.

Акції



Париж

Ніцца

Ніцца від 120 EUR

Марсель від 120 EUR

Канни від 120 EUR

Монпельє від 120 EUR

Львів

Страсбург

Наші автобуси обладнані

Кліматконтроль

Салон автобусу обладнано ефективною системою кліматконтролю. І в сильну спеку, і в лютий мороз в салоні завжди комфортний мікроклімат.

Aудіо/відеосистема

Aудіо/відеосистема із аутентичним HiFi-звуком та TFT-екранами, великий вибір фільмів - зроблять Вашу подорож приємнішою.

WIFI

Бути на зв'язку у соцмережах, переглянути пошту, почитати новини Ви зможете завдяки WiFi мережі.

Розкладне крісло

Зручні відкидні ергономічні крісла з поручнями, столиками, підніжками зроблять Вашу подорож комфортнішою.

AlexBus – це щотижневі регулярні рейси УКРАЇНА  -  ФРАНЦІЯ 
Марсель, Ніцца, Канни, Монпельє, Екс-ан-Прованс, Авіньйон, Нім, Страсбург, Париж, Львів. Наші автобуси комфортні, сучасні і безпечні. Наші водії - досвідчені і кваліфіковані. Наша мета – перетворити Вашу буденну поїздку на комфортну подорож.

У стандартну вартість проїзду входить перевезення багажу вагою до 30 кг. 
У акційну вартість проїзду входить перевезення ручної поклажі вагою до 10 кг.
За вагу, що перевищує вказані норми, проводиться доплата у розмірі 1,5 EUR/кг.

 

svg