Регулярний автобусний рейс
УКРАЇНА  -  ФРАНЦІЯ 
Марсель, Ніцца, Канни, Монпельє, Екс-ан-Прованс, Авіньйон, Нім, Львів
Страсбург, Париж

Відправлення
Прибуття

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ УКРАЇНА - ФРАНЦІЯ
Четвер Трансфер із міст: Чернівці, Снятин, Заліщики, Коломия, Обертин, Івано-Франківськ, Рогатин...
Відправлення зі Львова ЩОЧЕТВЕРГА 13:00 ЛЬВІВ зупинка біля автовокзалу кафе "Казка", вул. Стрийська, 109
13:40 ЛЬВІВ Залізничний вокзал, пл. Двірцева, 1
Прибуття у Францію п'ятниця 11:00* STRASBOURG Place de L'Étoile
15:00* NICE 16 avenue des Diables Bleus
16:00* LE CANNET 73 avenue de Campon
18:30* MARSEILLE 15 rue Honnorat
19:30* AIX-EN-PROVENCE 1 avenue de L’arc de Meyran
19:30* PARIS 16-24 Boulevard Pershing Станція метро Porte Maillot
20:45* LE PONTET 9 avenue Charles de Gaulle
21:45* NIMES 77 avenue du Languedoc
23:00* MONTPELLIER 1016 rue Georges Melies
* Час вказаний місцевий. Час прибуття вказаний орієнтовний і може змінюватись.
РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ ФРАНЦІЯ - УКРАЇНА
Відправлення з Франції ЩОНЕДІЛІ 12:00 MONTPELLIER 1016 rue Georges Melies
13:15 NIMES 77 avenue du Languedoc
14:15 LE PONTET 9 avenue Charles de Gaulle
15:00 PARIS 16-24 Boulevard Pershing Станція метро Porte Maillot
15:30 AIX-EN-PROVENCE 1 avenue de L’arc de Meyran
16:30 MARSEILLE 15 rue Honnorat
19:00 LE CANNET 73 avenue de Campon
20:00 NICE 16 avenue des Diables Bleus
23:50 STRASBOURG Place de L'Étoile
Прибуття у Львів понеділок 23:00* ЛЬВІВ Залізничний вокзал, пл. Двірцева, 1
 23:30* ЛЬВІВ зупинка біля автовокзалу кафе "Казка", вул. Стрийська, 109
Понеділок Трансфер у міста: Чернівці, Снятин, Заліщики, Коломия, Обертин, Івано-Франківськ, Рогатин...
* Час вказаний місцевий. Час прибуття вказаний орієнтовний і може змінюватись.

Акції



Париж

Львів

Страсбург

Наші автобуси обладнані

Кліматконтроль

Салон автобусу обладнано ефективною системою кліматконтролю. І в сильну спеку, і в лютий мороз в салоні завжди комфортний мікроклімат.

Aудіо/відеосистема

Aудіо/відеосистема із аутентичним HiFi-звуком та TFT-екранами, великий вибір фільмів - зроблять Вашу подорож приємнішою.

WIFI

Бути на зв'язку у соцмережах, переглянути пошту, почитати новини Ви зможете завдяки WiFi мережі.

Розкладне крісло

Зручні відкидні ергономічні крісла з поручнями, столиками, підніжками зроблять Вашу подорож комфортнішою.

AlexBus – це щотижневі регулярні рейси УКРАЇНА  -  ФРАНЦІЯ 
Марсель, Ніцца, Канни, Монпельє, Екс-ан-Прованс, Авіньйон, Нім, Страсбург, Париж, Львів. Наші автобуси комфортні, сучасні і безпечні. Наші водії - досвідчені і кваліфіковані. Наша мета – перетворити Вашу буденну поїздку на комфортну подорож.

У стандартну вартість проїзду входить перевезення багажу вагою до 30 кг. 
У акційну вартість проїзду входить перевезення ручної поклажі вагою до 10 кг.
За вагу, що перевищує вказані норми, проводиться доплата у розмірі 1 EUR/кг.

 

svg